TCDD Lise Mezunu 383 Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

 TCDD yayınladığı ilanlar ile çeşitli kadrolarda lise mezunu memur alımları yapacaktır. Ulaştırma bakanlığı bünyesinde yapılacak alımlara sizde başvuru yapabilir iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. TCDD iş başvurusu yapmak için aşağıdaki şartları taşımanız gerekmektedir.ALINAN POZİSYONLAR NELERDİR?

Tren Teşkil İşçiliği - 88 Personel
Tren Teşkil - 117 Personel
Mekanik Vasıta Tesis
Cihaz ve Vinç Operatörlüğü - 128 Personel
Mühendis - 50 Personel

Yukarıda hangi pozisyonlara kaç kişilik daimi memur ve personel alımının yapıldığı belirtilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
Başvuru yapmak isteyen adaylar için işlemlerin tamamını sizler için adım adım anlatıyoruz. Öncelikle ''https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx'' adayların İŞKUR ilanlarının verildiği bu linki takip etmesi gerekiyor. Ardından İşyeri Ünvanı yazan yere ''TCDD'' yazması gerekmektedir.

Ara butonuna bastıktan sonra adaylar TCDD 383 memur alımı ilanlarının tamamını görebilir. Buradan adaylar istediği ilana tıklayabilir, aranan niteliklerin ne olduğunu görebilir, gerekli iletişim ve detay bilgilerini inceleyerek başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilir.

Başvurular 12 Aralık 2017 - 21 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olup internet üzerinden müracaatlarını yapmak istemeyen adaylar en yakın İŞKUR merkezlerine giderek TCDD 383 memur alımı ilanına başvurusunu tamamlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.