TEMSAN İş Başvurusu 2018 İş İlanları

Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. uzun adına sahip fakat Temsan adını kullandığımız 1977 yılında kurulmuş olan kurumdur. Kurumun genel müdürlüğü Ankara’da bulunmaktadır ve Ankara’da 2 ve Diyarbakır’da da 2 adet olmak üzere toplam 4 fabrikası bulunmaktadır. Kurumun faaliyet alanından bahsetmek gerekirse daha çok hidroelektrik santrallerinin dizayn, imalat, montaj ve test işlemleri; termik santrallerin patlaç sistemleri, yedek parça imalatı, band ruloları gibi üretim faaliyetleri bulunmaktadır. Kısacası kurum enerji alanında faaliyet yürütmektedir.Temsan Genel Müdürlüğü Ankara ve bağlı işyerleri ile Diyarbakır işletme müdürlüğünde çalışmak üzere belirsiz süreli yani sürekli iş sözleşmesi ile çalışacak
toplam 63 işçi alımı yapacaktır. Bu işçi alımı 16 farklı iş pozisyonuna dağıtılmıştır. Şimdi işçi alımını illere ve iş pozisyonlarına göre inceleyelim.

TEMSAN A.Ş. Ankara İşçi Alımı Kadro Dağılımı ve İş Pozisyonları
Elektrik Elektronik Mühendisi – 16 Kişi
Makine Mühendisi – 12 Kişi
Mekatronik Mühendisi – 1 Kişi
İnşaat Mühendisi – 2 Kişi
Enerji Sistemleri Mühendisi – 1 Kişi
Bilgisayar Mühendisi – 2 Kişi
Kimya Mühendisi – 1 Kişi
Büro Personeli – 8 Kişi
Avukat – 1 Kişi
Bilgisayar Programcısı – 1 Kişi
Harita Mühendisi – 1 Kişi
Endüstri Mühendisi – 1 Kişi
TEMSAN A.Ş. Diyarbakır İşçi Alımı Kadro Dağılımı ve İş Pozisyonları
Makine Mühendisi – 4 Kişi
Elektrik Elektronik Mühendisi – 4 Kişi
Büro Personeli – 7 Kişi
Bilgisayar Programcısı – 1 Kişi
Yukarıdaki pozisyonlara iş başvurusu yapacak olan kişiler 22 Aralık 2017 tarihine kadar bulundukları illerin Türkiye İş Kurumu il müdürlüğüne giderek gerekli bilgiyi aldıktan sonra iş başvurunda bulunabileceklerdir. Başvurular bugün itibariyle başladı ve 10 kadar ilanda kalacaktır. Öğrenim durumu olarak yukarıdaki kadrolara uygun olan üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmanız gerekmektedir. İlan metini incelemek isteyenler buradaki bağlantısına tıklayarak ilan metinin tamamını görebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.