TPAO Personel Alımları Yapıyor

 Türkiye Petrolleri personel alımı yapacağını bildiren bir ilan yayımladı. Petrol şirketi İstanbul ilinde olmak üzere farklı farklı pozisyonlara personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Türkiye Petrolleri zaman zaman oluşan personel boşluklarını yayımladığı ilanlar ile tamamlamaktadır. Petrol şirketleri bünyesinde çalışmak isteyen bir çok insan bulunmaktadır. Bu ilana göz atabilir, size uygunsa vereceğimiz link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

TPAO Personel Alımı


Alım sadece İstanbul ilinde olacaktır. İstanbul’da bulunan Petrol Ofislerine tam zamanlı olarak çalışacak personeller alınacaktır. Buna benzer ilanlardan
faydalanmak adına bizleri güncel şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye Petrolleri Alım Yapacağı Pozisyonlar

Türkiye Petrolleri Şirketi personel alımı ilanında alım yapacağı pozisyonları da belirtmiştir; Müdür, Yönetici, Uzman ve Uzman Yardımcısı pozisyonlarına eleman alımları gerçekleşecektir. Bu ilanlara tecrübeli veya tecrübesiz kişiler başvurabilecekler. Başvurular ise vereceğimiz link üzerinden yapılabilecektir. Ardından başvurunuz onaylanırsa sizlere dönüş sağlanacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

İlanı incelediğimiz zaman başvuru için bazı şartların arandığını görmekteyiz.

Üniversitelerin gerekli lisans bölümlerinden mezun olmak,
İstanbul ilinde yaşıyor veya yaşayabilecek olmak,
Ms Office programlarını kullanabiliyor olmak
Seyahat sorunu bulunmuyor olmak
İş sorumluluğunun farkında olmak
İletişim becerisi bulunuyor olmak
Büyük derecede sağlık problemi bulunmuyor olmak
Erkek başvuru adayları için askerliklerini yapmış olmaları, muaf ya da tecilli olmaları gerekiyor.
Başvuru için aranan şartlar bu şekildedir. Daha detaylı bilgi için başvurmak istediğiniz pozisyon için şartlara bakmanız daha mantıklı olacaktır. Vereceğimiz link üzerinden şartlara ulaşabileceksiniz.

Nasıl Başvururum

Türkiye Petrolleri zaman zaman buna benzer ilanlar ile personel alımları yapmaktadır. Son başvuru tarihi her pozisyon için değişmekte olup Ocak ayının başlarına kadar devam etmesi bekleniliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.