TUVASAŞ Milli Tren Projesine Memur Alınacak

 Türkiye Vagon Sanayi A.Ş., Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve TC Devlet Demiryolları bünyesinde bulunan bir kuruluştur. Vagon üretiminde yetkili olan kuruluş yerli milli tren projesini hayata geçirmek için personel alımı yapacaktır. Personel alımı sözleşmeli olarak yapılacak ve personeller sözlü ve yazılı sınav sonrası seçilecektir. Personel alımı giriş sınavı için gerekli olan şartlar şu şekildedir.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve P3 puan
türünden 70 puan ve üzeri puan almış olmak,
Son 5 yıl içerisinde YDS veya denkliği bir yabancı dil sınavında C düzeyinde puan almış olmak,
Ayrıca üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinin birinden mezun olmak;
Makine Mühendisliği  - 5 Kişi
--> Elektrik - Elektronik Mühendisliği – 6 Kişi
--> Endüstri Mühendisliği – 2 Kişi
--> Metalurji - Malzeme Mühendisliği - 2 Kişi
--> Kimya Mühendisliği – 2 Kişi
--> Yazılım Mühendisliği – 2 Kişi
Yukarıdaki bölümlerden mezun olmuş iseniz Milli Tren projesinde çalışmak için ilk adımı atmışsınız demektir. Şimdi kuruma iş başvurusunda bulunup sözlü ve yazılı sınava hazırlanmalısınız. Başvurular 29 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru için kurumun belirlediği gerekli olan evrakları bu tarihten önce kuruma şahsen veya posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Başvuru için kuruma verilmesi gereken belgeler
Başvuru formu
Diploma
2016 KPSS sonuç belgesi
Özgeçmiş (CV)
Yabancı Dil seviyesini gösterir belge (YDS, E-YDS vb.)
3 adet fotoğraf
Yukarıdaki belgeleri hazırladıktan sonra başvuru formunu imzalayıp eksik bilgi olmamasına özen gösteriniz. Aksi takdirde başvurunuz reddedilebilir. Bu belgeleri “Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü Milli Egemenlik Caddesi No:131 Adapazarı / SAKARYA / TÜRKİYE” adresine göndermelisiniz. Gerekli tüm duyurular kurumun internet adresi olan www.tuvasas.com.tr üzerinden yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.