Vodafone İş İlanları Başvurusu

Vodafone çok sayıda pozisyona  farklı şehirlerde alım yapacağını ilan etti. Vodafone İnsan Kaynakları zaman zaman personel alımı ilanlarını kariyer siteleri üzerinden paylaşmaktadır. Vodafone bulunan açıklarını doldurmayı planlamaktadır. Vodafone yılın belirli zamanlarında oluşan personel boşluklarını bu şekilde dolduruyor. Sadece oluşan boşluktan değil yeni yeni iş yerleri açtığından dolayı oralarda görevlendirmek adına da personel alımları yapabilmektedir.

Vodafone Personel Alımları


Vodafone ülkemizin en ünlü telekomünikasyon şirketlerinin başında gelmektedir. 1991 yılında hizmetlerine başlamış bulunmaktadır. Sunduğu güzel fırsatlar ve ücretlerinin uygun olması nedeniyle en tutulan firmalar arasında gelmektedir. Ülkemizde
de bir çok insan tarafından kullanılan bu telekomünikasyon şirketi sürekli büyümektedir. Bu durumda ise yeni yeni yerler açmaktadır. Açtığı yerler için yeni personellere ihtiyaç duyabilmektedirler.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Vodafone çok sayıda personel alımı yapıyor. Bir çok farklı kategori bulunmaktadır. Tamamına ulaşmak için en aşağıda vereceğimiz link üzerinden ulaşabileceksiniz.

Lojistik ve Stok Yönetim Uzmanı, Kobi satış yöneticisi, Çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi vb bir çok pozisyona alım olacaktır.

Başvuru Yapabilmek İçin Aranan Şartlar

Yayımlanan ilanı incelediğimizde bazı şartların arandığını görmekteyiz:

En fazla 6 ay Çağrı Merkezleri süreçlerinde çalışmış olmak
Dünya ve teknoloji alanında ki yenilikleri güncel olarak takip ediyor olmak
En az lise mezunu olmak
Tercihen İngilizce diline hakim olmak
Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış olmak
MS Office programlarını kullanabiliyor olmak
Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
Müşteri odaklı çalışacak
İnsanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Vodafone Personel Alımına Başvuru

Vodafone çok sayıda ve farklı illerde personel alımı gerçekleştiriyor. Her kategorinin başvuru tarihleri farklı olduğundan burada bahsedemiyoruz. Vereceğimiz linkten sizler başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayıp daha detaylı bilgiler alabileceksiniz. Başvurmak ve boş pozisyonları görmek adına aşağıda vereceğimiz linki, link kısmınıza yapıştırabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.