Yapı Kredi Lise Mezunu Elemanlar Arıyor

Yapı Kredi Bankası en az ön lisans mezunu personel alımı ilanı yayımladı. Geçtiğimiz günlerde de personel alımı ilanı yayımlayan banka, tekrardan personel alımı yapıyor. Bu ilanı incelediğimizde toplamda 77 açık pozisyon görünüyor. Farklı farklı şehirlerde ve farklı farklı pozisyonlarda personel alımlarının gerçekleşeceğini görüyoruz. Yapı Kredi Bankası zaman zaman buna benzer personel alımları yapmaktadır. Gerek kendi resmi sitesi gerekse kariyer sitelerinden ilanlar yayımlamaktadır.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları


Banka personel alımları güncel olarak yayımlanıyor. Bankalar bünyelerinde oluşan boşlukları doldurmaktadırlar. Yeni yıl ile birlikte daha iyi hizmet
sunabilmek adına personel sayılarını tamamlamaktadırlar. Bir çok banka ise yeni yeni yerler açtığından dolayı, yeni personellere ihtiyaç duyuluyor. Buna benzer ilanlardan faydalanmak için bizleri takipte kalın.

Yapı Kredi Alım Yapacağı Pozisyonlar

Yapı Kredi Bankasının yapacağı alımda 77 boş pozisyon görülmektedir. Bu kategorilerin tamamını vereceğimiz linklerden ulaşabileceksiniz. Bazı alım yapılacak kategoriler:

BT araçları yönetimi ve bilgi tedarik uzmanı, Kredi riski raporlama uzmanı, kredi riski bütçeleme ve analitik uzmanı, Piyasa riski analiz uzmanı, Kurumsal portföy destek asistanı, BDDK denetim ve koordinasyon uzmanı, Çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik uzmanı, GM tahsis destek ve performans takibi uzmanı, Kobi kredi tahsis uzmanı, Part time gişe destek yetkilisi, Kredi ve teminat veri kalitesi uzmanı, Müşteri kazanım programı yetkilisi, Müşteri iletişim merkezi satış yetkilisi, İnsan kaynakları geliştirme uzmanı, Müfettiş, Nakit yönetimi satış uzmanı, İş performans metrikleri müdürü, Perakende bankacılık direkt satış destek uzmanı, Finansal analiz uzmanı, Engelli ofis destek yetkilisi, Denetçi, Yazılım geliştirmeci ve Yeni mezun yazılım geliştirmeci gibi bir çok pozisyona alımlar olacaktır.
Başvuru İçin Aranan Şartlar

Belirtilen pozisyonlara göre aranan eğitim pozisyonundan mezun olmak. Seyahat engeli bulunmuyor olmak. Değişken çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak. MS Office programlarını kullanabiliyor olmak. Erkekler için askerliklerini tamamlamış olmaları veya en az 2 yıl tecilli olmaları gerekiyor.

Nasıl Başvururum

Yapı Kredi Bankası personel alımı ilanları her pozisyon için farklı sürelerde sonlanmaktadır. Ortalama Aralık ayı içerisinde başvurular gerçekleşip, sona erecektir. Alım yapılacak pozisyonları görmek ve başvurmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.