Yeni Havaalanı İş İlanları ve Başvuru Yapmak

3. Havalimanı İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2018. İstanbul’da inşaatına başlanan 3. hava limanı dünyanın en büyük hava limanlarından biridir. Yapımı devam eden hava limanında faaliyet halinde olan firmalar, inşaat şirketleri personel alımına devam ediyorlar. 2018 yılında 3. havalimanı personel alımı yapılacak çok çeşitli iş kolu vardır. Çalışacak olan işçiler sigortalı olarak çalışacaklardır, ilanlara İnternet aracılığıyla veya gazetelerden ulaşabilirsiniz.

Havalanı İş İlanları


3. Havalimanı Personel Alımı 2018

İşe başvurmak isteyenler 3. havalimanı personel alımı 2018 ilanı bulunan yerlerden başvurabilirler. Aranan meslek grupları; kepçe operatörü, kamyon şoförü, beden işçisi, ekskavatör operatörü, greyder operatörü, bekçi, nakliye sorumluları, iş sağlığı
ve güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, ERP danışmanı gibi mesleklerdir. Bu mesleklere sahip kimseler hava limanı yapımında ihtiyaç duyulan kişilerdir. Çalışanların maaş bilgisi hakkında henüz bir bilgi yoktur, fakat şu anda acil olarak personel ihtiyacı vardır. İhtiyaçtan dolayı yabancı ülkelerden işçilerin geldiği bilinmektedir.

3. Havalimanı İş Başvurusu 2018

Bittiği zaman Türkiye’nin en büyük ve en önemli hava limanı pozisyonunda olacak 3. hava limanının yapımı hızla devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda önemli sayıda yolcu ağırlayacağı tahmin edilen hava limanını bir an önce bitirmek için firmalar uğraş veriyorlar. Bu büyük hava limanının yapımına katkıda bulunmak isteyenler 3. havalimanı iş başvurusu ilanına başvuruda bulunabilirler.

Başvuru Nasıl Yapılabilir?

2018 yılında 3. havalimanı iş başvurusu yapmak isteyenler hava limanı inşaatında görev alan firmaların insan kaynakları sayfalarından başvuru yapabilirler. Yoğun bir işçi ihtiyacı olan bu projede özellikle kamyon şoförü ihtiyacı oldukça fazladır. Kamyon şoförlerinden büyük ölçüde başvuru bekleniyor. İstanbul gibi Türkiye’nin stratejik önemi büyük bir ilinde yeni bir hava limanının yapılıyor olması mutlu ediyor.

Gerek stratejik açıdan olacak gelişmeler gerekse ekonomik yönden etkisi düşünüldüğünde bu hava limanı bittiğinde çok güzel şeyler olacağı tahmin ediliyor. Özellikle yurt içi yolcu hareketi ve yurt dışı giriş çıkışlarda bir rahatlama sağlayacak ve bu kalabalık şehre daha rahat uçuş imkanları olacaktır. Var olan hava limanları şu anda uçuş yoğunluğunu kaldıramaz hale gelmiştir, 3. bir havalimanının gelmesi ile hava trafiğinde rahatlama olacaktır. 3. Havalimanı İş İlanları 2018 yılı için sitemizi takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.