İKM Gardiyan Alımı Ne Zaman

 Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan ve yıl içerisinde en çok atamayı yapanlar listesinin zirvelerinde bulunan Adalet Bakanlığı bu sene de hem kendi bünyeleri için hemde kendisine bağlı kamu kurumları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir.

İKM Gardiyan Alımı


Adalet Bakanlığı bu sene de 15 bin 500 civarı memur ve personel alımı gerçekleştirecek olup tahmini olarak kadro dağılımını sizlere sunmuştuk. Peki bu sene Adalet
Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE infaz koruma memuru (İKM) gardiyan alımı yapılacak mı? Gardiyan alımları ne zaman yapılacak?

GARDİYAN ALIMI YAPILACAK MI?

Adalet Bakanlığı on binlerce kamu personeli ataması yapacak ve Türkiye'nin infaz koruma memuru (İKM) gardiyan pozisyonu için de çok sayıda açığının bulunduğu tahmin edildiğinden dolayı bu sene atamaların devam etmesi beklenmektedir. Peki kaç kişilik bir alım yapılacak?
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE infaz koruma memuru (İKM) gardiyan alımları 2018 yılında devam edecek fakat kaç kişilik alımın yapılacağına yönelik her hangi bir duyuru yok ancak tahminlerimize göre yine bin (1.000) - 4 bin (4.000) civarı bir atama yapılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.