1400 Temizlik Elemanı Aranıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla ilan yayınlayan firmalar ihtiyacı olan personelleri bulmak için iş veren girişi ile aramakta oldukları personel profilini oluşturarak başvuruları kabul ermektedir. Bu ilanlar incelendiğinde firmaların en az ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alımı yaptığı görülmektedir.Ülke genelinde işsizlik rakamlarını düşürmek için faaliyetine devam etmekte olan Türkiye İş Kurumu iş arayan ve iş verenleri bir araya getirmekte olup yine özel
sektör ve kamu kurumlarının personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurmaktadır.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerindeki güncellenen ilanlara bakıldığında ülkemizin farklı illerinde bin 400 ilköğretim mezunu olma şartı ile temizlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Peki adaylar temizlik görevlisi alımı ilanına başvuru nasıl yapılır, ilana ilişkin detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden temizlik görevlisi alımı yaptığı görülüyor. İlana başvuru için adaylardan her hangi bir özel şart istenmiyor. Peki adaylar nasıl başvurularını yapabilir. Buna göre başvurular Türkiye İş Kurumunun internet sitesinden yapılacak.

Bin 400 temizlik görevlisi alımı ilanına başvurular buradaki bağlantımız üzerinden yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.