Emekliye Yüksek Promosyon Veren Bankalar

İnsanlar gerek kamu kuruluşlarında gerek ise özel sektörde sigortalı olarak belli gün sayısına ulaştıktan sonra yaş kriterleriyle de birlikte emekli olmaya hak kazanırlar. Emekli olan kişiler ise ülkemizde emekli maaşlarını istedikleri bankadan alma hakkına sahiptirler. Dolayısıyla bankalar emekli maaşlarını kendi şubelerine taşımak için emeklilere promosyon adı altında cüzi miktarda para ya da çeyrek altın gibi tekliflerde bulunmaktadır.Bankalar, emeklilere kendilerinden emekli maaş almaları için çeşitli teşviklerde bulunur. Ancak bu teşviklerin karşılığında da doğal olarak belirli bir süre boyunca emeklilerden emekli maaşlarını o bankadan almalarını sözleşme ile garanti altına
alır. Bu doğrultuda genel kapsamda bakılacak olunur ise bankalardan emekli maaşı teşviği karşılığında 300 TL – 400 TL aralığında bir promosyon almak mümkün. Az önce de dediğimiz üzere bazı bankalar nakit yerine altın da önerebilmektedir.

Akbank Emekli Promosyonu 2018
Denizbank Emekli Promosyonu 2018
Ziraat Bankası Emekli Promosyonu 2018
Türkiye İş Bankası Emekli Promosyonu 2018
Vakıfbank Emekli Promosyonu 2018
Halkbank Emekli Promosyonu 2018
PTT Emekli Promosyonu 2018
DENİZBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU
Emekli maaşlarına en çok promosyon veren özel bankalardan birisi de Denizbank olarak bilinmektedir. Emekli maaşını 3 yıl süre ile Denizbank şubelerinden alma sözü veren emeklilere 450 liraya kadar varan emekli promosyonu verilmektedir.

Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.
Aylık 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL,
Aylık 1.000 TL ile 2.000 TL arasında maaş alanlara 375 TL,
2.000 TL ve üzeri maaş alanlara 450 TL
promosyon ödemesi yapılacaktır.
Promosyon kazanabilmek için; şubelerimizden veya alternatif kanallardan başvuruda bulunmanız ve maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alacağınıza ilişkin kampanya beyannamesini onaylamanız yeterli olacaktır.
Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.
Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.
18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;
Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.
Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.
PTT EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?
PTT emekli promosyonunda da hemen hemen Denizbank da olduğu gibi aynı kriterler söz konusudur. Maaşını üç yıl boyunca PTT kurumlarından ve şubelerinden almaya söz veren emeklilere maaşlarının tutarına göre toplamda bir defalığına mahsus en fazla 450 TL promosyon verilmektedir.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ÖDEMESİ 2018
SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL,
1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL,
2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere,
3 yıllık peşin promosyon ödenmesi yapılmaktadır.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

HALK BANKASI PROMOSYON ÖDEMELERİ 2018
1.000 TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 450 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacaktır. Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı; tüm Halkbank şubelerimizden, Bank24 ATM’lerimizden, 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattımızdan ve Halkbank İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz. TC kimlik numarasının son hanesi 0-2 aralığında olanlara Mart 2017, 4-6 aralığında olanlara Nisan 2017, 8 olanlara ise Mayıs 2017 tarihinde promosyon ödemeleri yapılacaktır.

VAKIFBANK SGK PROMOSYON ÖDEMESİ
Eemekli maaşını, VakıfBank aracılığıyla almayanlar maaşlarını VakıfBank’a taşımaları ve 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı yazılı olarak taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilirler. Halihazırda emekli maaşını Bankamızdan alan müşteriler de 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı yazılı olarak taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilirler.

1 aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

1.000 TL’ye (1.000.-TL hariç) kadar olanlara 300,00.-TL,
1.000 TL – 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olanlara 375,00.-TL,
2.000 TL ve daha fazla olanlara 450,00.-TL,
3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.
AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU
SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı Akbank’tan alın, 450TL’ye* varan promosyondan faydalanın.​ Üstelik, sadece size özel ayrıcalıklarımızla emekliliğin tadını çıkarın!​​ Emekli Sandığı’ndan emekli oluyorsanız, çalıştığınız kuruma vereceğiniz emeklilik dilekçesinde maaş ve ikramiye ödemeleri için banka tercihinizi Akbank olarak belirtebilirsiniz. SSK veya Bağkur’dan emekli oluyorsanız, e-devlet üzerinden veya SGK İl/İlçe Müdürlükleri’ne emeklilik başvurusunda bulunurken, dolduracağınız Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde maaşınızın yatırılacağı banka tercihini Akbank olarak belirtebilirsiniz.​

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.