En Az İlköğretim Mezunu 450 Depo Elemanları Aranıyor

Ülkemizin farklı illerinde hizmet vermeye devam etmekte olan özel sektör firmaları ve kamu kurumları ihtiyaçlarına göre açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. Bu alımların büyük bir bölümü Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli için yayımlanan ilanlar incelendiğinde özel sektördeki şirketlerin ihtiyacı olan pozisyonlara çok sayıda personel alınacağı görülmektedir. İlköğretim mezunları için yayımlanan ilanlara bakıldığında 450
kişilik depo ve ambar görevlisi alımı yapıldığı görülüyor. Peki ilana dair detaylar nedir? Başvurular nasıl yapılacak.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

İŞKUR tarafından yeni yayımlanan iş ilanları özel sektördeki firmalar tarafından verilmiştir. depo ve ambar görevlisi alımı ilanına başvuru için adayların en az ilkokul mezunu olması, tercihen bilgisayar kullanmayı biliyor olması, kayıt yapabilir olması, not tutabilir olması ve vardiyalı sistemde çalışabilir olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Ambar ve depo görevlisi alımı ilanı Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmıştır. Başvurular ise yine kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta olup başvuru için adayların buradaki bağlantımızı kullanmaları gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.