TCDD Memur Alımı Başvurusu Yarın Bitiyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için yıl içerisinde memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz günlerde ilan yayımlandı.Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD tarafından hazırlanan duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapılacağı
öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak, başvurular nasıl yapılacak ve detaylar nedir? İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları açıklıyoruz.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD tarafından yayımlanan ilana göre 3 kamu personeli alımı yapılacağı öğrenildi. Alınacak pozisyonlara bakıldığında Kaptan (Uzakyol) - 2 kişi ve Uzakyol Başmühendisi/Başmakinisti - 1 kişi olmak üzere toplam 3 memur alınacaktır. Alım ilanına müracaat edecek olan adayların lisans mezunu olması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak?
BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD 3 kişilik kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.