5 Bin TL Maaş İle Kabin Memurları Aranıyor

 Hava kurumlarında yüksek maaşla çalışmak ister misiniz? Özellikle kabin memuru alımlarında çalışma şartları çok iyi.
Kabin Memuru Alımları

 Kamuda kadro ihdasları, memur alım ilanları ve belediye personeli alım ilanları yayımlanmaya devam ederken, havacılık sektörünün ilgi gören ilanlarından olan kabin memuru pozisyonu için de çeşitli firmalar tarafından alımlar yapılıyor. Bu alımlarda bazı ilanlarda tecrübe şartı aranırken, bazılarında da yetiştirilmek üzere belirli niteliklerde personellerin kabin memuru pozisyonuna alımı sağlanıyor. Sizlere aktaracağımız bu haberimizde, kabin memuru pozisyonu için tecrübe şartının aranmadığı, herhangi bir adayın ilgili nitelikleri taşıması halinde
başvuru yapabileceği ilanı aktarıyor olacağız. Yayımlanan bu ilanlarda başvuru yapacak olan adayların sadece ilgili kurum tarafından aranan boy, kilo ve diğer fiziki şartlar ile sağlık şartlarını taşıması yeterli olup, tecrübeli olmasına gerek duyulmamaktadır. Adayların 5 bin TL maaş ile şartları taşımaları halinde göreve başlamaları sağlanacaktır.

Başvuru şartları ve ek nitelikler
İlanlara başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar firmalara göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle ilan bağlantıları üzerinden detaylara ulaşılması gerekmektedir. Başvuruda adaylarda aranan ortak özelliklere değinecek olursak; kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık problemi bulunmamak, kamudaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, güler yüzlü olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, müşteri memnuniyetine önem vermek, mesai saatlerine özen göstermek, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak şeklinde özetlenebilir. Başvuru yapacak adayların vücutlarının görünen yerlerinde (kabin memuru üniforması giymişken dövme bulunmaması gerekmektedir. Katılımcı adayların dış görünüşlerine özen göstermeleri, kişisel bakım ve temizliğine önem vermeleri ve boy / kilo şartlarını taşımaları gerekli görülmektedir. İlanlara ulaşmak ve başvurulara dair tüm bilgilere erişmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Ben çalışmak istiyom 85 doğumluyum numaram 0539 389 24 54

    YanıtlaSil
  2. Bende çalışmak istiyorum ama siteye giriş yapamıyorum

    YanıtlaSil
  3. bende çalışmak ısterım 95 dogumluyum 05070804162

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.