50 Bin Personel Aranıyor

 İstihdam programları, girişimcileri destekleme programları, teşvikler, eğitim programları ve çok daha fazlasıyla ülkedeki ekonomiyi ileri taşımak, istihdamı arttırmak ve nitelikli iş gücü ihtiyaçlarını gidermek amacıyla İŞKUR faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu yoğun faaliyetlerin arasında İŞKUR aracılığıyla personel ve memur alımları da yapılmaya devam ediliyor.

50 Bin Personel Alımı


 Bu noktada da yayımlanan çok sayıda ilanın başvuru süreçleri İŞKUR üzerinden yürütülüyor. İŞKUR alımları dahilinde kamu ve özel sektörde
toplam 50 bin 828 memur personel alımı gerçekleştiriliyor. Yürütülen İŞKUR ilanlarından bazılarına ve başvuru bağlantılarına aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Hangi kadrolara alımlar yapılıyor?

İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilen çok sayıdaki personel ve memur alımlarında şu kadrolara yönelik ilanlar yayımlanmıştır: Güvenlik Görevlisi, Kalite Kontrolcü-Tekstil, Beden İşçisi (Genel), Çok Milli Özel Torna Tezgâhı Ayarcı-Operatörü (Metal İşçiliği), Muhasebeci, Satış Temsilcisi / Plasiyer, Ön Muhasebeci, Elektronik Mühendisi (Genel), Makineci (Dikiş), Çini İşlemecisi, iraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama), Şoför (Yolcu Taşıma), Reklam Tabelacı, Motosikletli Kurye, Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu), Satış Danışmanı / Uzmanı, Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü, Satış Danışmanı / Uzmanı, Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı, Makine Teknolojisi Teknisyeni(Soğutma Ve İklimlendirme Teknisyeni), Üretim Planlama Memuru, Elektrik Teknisyeni, Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı, Kurye, Satış Danışmanı / Uzmanı, Pazarlamacı kadroları duyurulmuştur. Bu kadroların dışında daha binlerce personel alım ilanı da yayımlanmış durumdadır.
Yayımlanan tüm alımlara erişmek ve başvuruları gerçekleştirmek için aşağıda yer alacak bağlantıyı kullanabilirsiniz...
İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.