Akbank Yeni Personel Alımları Yapılıyor

 Akbank çeşitli kadrolarda ve şartlarda yeni personel alımları yapmaktadır. Tecrubeli ve Tecrubesiz personel alımı ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantımızdan yararlanabilir sizde bankada çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akbank Personel Alımları


 Banka memuru olmak isteyen adaylar için çok sayıda kadroya yönelik ilanlar yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlarda farklı kadrolar için alımlar yapıldığından, ilanların detaylarına göz atılması gerekmektedir. Haberimizde yalnızca bu ilanların ortak başvuru
şartlarına ve başvuru bağlantılarına değineceğiz. İlgili pozisyonlara başvuru yapacak adayların, bahsi geçen başvuru bağlantısı üzerinden ilan adresini ziyaret etmesi önerilmektedir. Yayımlanan ilanlardaki kadrolara, ek detaylara ve genel koşullara göz atalım:

Herhangi bir pozisyon için başvuru yapacak olan adayların; kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmaması ya da görevini yapmaya bir engeli bulunmaması, iletişim becerileri gelişmiş olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın ve problem çözme odaklı çalışma anlayışını benimsemesi, prezentabl olması, dış görünüşüne, kişisel temizlik ve bakımına önem vermesi, güler yüzlü olması, ilgili bölümler ya da dengi okullardan mezun olmuş olması, bulaşıcı rahatsızlığı bulunmaması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, amirlerinden gelen talep ve beklentileri karşılayabilecek olması, askerlikle ilişiği bulunmaması gibi ortak şartları taşıması gerekmektedir.

Alım yapılan kadrolar:
ŞUBE- ENGELLİ ALIMI 2018   
GENEL MÜDÜRLÜK ENGELLİ ALIMI
GİŞE YETKİLİSİ
GİŞE YETKİLİSİ-ENGELLİ PERSONEL   
İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ           
YARI ZAMANLI TAKIM ASİSTANI
ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ           
ÇAĞRI MERKEZİ ENGELLİ PERSONEL ALIMI

Başvurular nereden ve nasıl yapılıyor?

Banka memuru alım ilanlarına başvurular burada yer almakta olan başvuru adresi üzerinden yapılmaktadır. İlanlara başvuracak adaylara, banka tarafından ek sınavlar uygulanacaktır. Sınavlarda başarılı olan adayların, banka bünyesinde ilgili pozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.