Almanya 10 Bin İşçi Personel Alımı Yapılacak

 Bilindiği üzere dün itibariyle gündeme yansıyan önemli ilanlar arasında yer alan işçi alımıyla alakalı olarak, yüzbinlerce vatandaşımızdan başvuru yapmak istediklerine dair paylaşımlar yapıldı. Sosyal medya platformları üzerinden çok sayıda bu yönde paylaşımın olduğunu görmüştük. Almanya' da çalışmak isteyecek 10 bin işçi için, başvuruların da alınmaya başlayacağını aktarmıştık.

Almanya İşçi Alımı


 OBM Türkiye Genel Müdürü tarafından yapılan açıklamada da başvuran kişilerin tüm masraflarının kendileri tarafından karşılanacağı ifadelerine yer
verilmişti. Bugün itibariyle başvuru yapmak isteyen, Almanya' da işçi olarak çalışmak isteyen kişilerin sayısı yüzbinleri geçti. Durumun böyle olmasından kaynaklı olarak da başvuruların nasıl yapılacağı merak edilen konular arasında yer aldı.

Almanya 10 bin işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?

OBM Türkiye tarafından kamuoyuna aktarılan alımla alakalı süreç firmanın websitesi üzerinden başvurular alınarak yürütülmektedir. Aşağıda yer alacak bağlantıyı ziyaret ederek, karşınıza açılan penceredeki formu doldurarak ilanlara başvurabilirsiniz. Bu alımlarda adayların başvuru süreçleri OBM Türkiye aracılığıyla yürütülmektedir. Başvuru formunu doldurup, online başvurusunu yapan adaylar OBM Türkiye tarafından aranmayı beklemek durumundadırlar. Adayların bu noktadan sonra yapabilecekleri bir işlem bulunmamaktadır. 20 ve 45 yaşları arasındaki her vatandaşımız OBM Türkiye resmi web adresi üzerinden başvuru ekranına ulaşıp, başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. https://www.obm-turkiye.com/ adresini ziyaret ederek, başvurularınızı sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.