Belediye Personel Alımları İŞKUR'da

 Belediye ve diğer kamu kuruluşlarında çalışmak isteyenler için İŞKUR ilanlarını sizler için derledik. Sizde İŞKUR profiliniz ile istediğiniz kuruma hemen başvurusunda bulunabilirsiniz.

Belediye İş İlanları


 Çok farklı pozisyonlarda alımlar yapıldığı için ilanlara başvuracak adaylarda aranacak ortak özelliklere değineceğiz. Kamuda görev alacak kişilerde aranacak olan özellikler aranacaktır. Bu özellikler; kamu haklarından mahrum olmamak, T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın
olmak, kamu zararına faaliyette yer almamış olmak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, kamu kurum ve kuruluşlarındaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, terör örgütleriyle anılmamış olmak, yüz kızartıcı bir suç işlememiş olmak, muhakeme yeteneği ve temsil yeteneği bulunmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Hangi kadrolara alımlar yapılıyor?

Yayımlanan ilanlarda Çekmeköy Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru, Diyanet İşleri Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı sınav ilanı, İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği UzmanYard. giriş sınavı, İçişleri Bakanlığı İl Göç Uzman Yard.sınav ilanı, İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör Giriş sınavı, İSKİ Memur Alım ilanı
İstanbul Bağcılar Belediye Başkanlığından Zabıta Memuru Alımı, MGK Genel Sekreterliği Uzman Yard. giriş sınavı uygulanacaktır. İlgili alımlara yönelik tüm başvurular ve sınavlar hakkındaki bilgilere İŞKUR resmi web adresi üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.