İŞKUR 50 Bin Personel Arıyor

 İŞKUR istihdam oranlarını arttırmak adına çeşitli kadrolarda ve mesleklerde 50 bin kişiye iş olanağı sağlayacak. Aşağıdaki detaylar ve başvuru şartları doğrultusunda sizde iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz...

İŞKUR 50 Bin Personel Alımı


En çok alım yapan kadrolar arasında beden işçisi, temizlik görevlisi, satış danışmanı, makineci, güvenlik görevlisi, reyon görevlisi, kasiyer, garson, konfeksiyon
işçisi, çağrı merkezi müşteri müşteri temsilcisi, büro memuru, ön muhasebeci gibi birçok alım yapan bölüm bulunuyor.

İŞKUR'dan Sürekli İstihdam Fırsatı

Yüzlerce farklı kadro için yapılan birçok personel alım ilanı için sadece okur yazar olması bile yetiyor. İlkokul, lise ve üniversite için olan şartlarda belirleniyor. 18 yaşını geçen birçok aday için yapılan personel alımlarından yararlanmak için İŞKUR'a kayıtlı olmanız yeterli oluyor.
İŞKUR Başvuru Şekli

İŞKUR personel alım ilanlarının başvuruları için İŞKUR Bölge Müdürlükleri ve internet üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yeni İŞKUR ilanlarından, memur alımlarından, kamu personeli, asker ve polis alım ilanlarından anında haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

İŞKUR İş İlanlarına ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx bağlantısını kullanarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.