KPSS Şartsız Kamu İşçileri Aranıyor

 Kamuda çalışmak isteyenler için KPSS şartsız işçi alımı fırsatlarını sizler için derledik. Sizde bu ilanlara başvuru yaparak kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kamu İşçi Alımları


 Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumlarına KPSS şartı olmadan personel alım ilanları açıklanmaya devam ediyor. İŞKUR kamu işçisi alımlarında başvuruları devam eden ilanları aktarıyoruz. 28 kasım tarihi itibari ile toplamda
66 ilandan 10 ilana 29 Kasım tarihinde başvuru süreleri tamamlanacak. Diğer ilanlarda ise başvuru alınmaya devam edecek!

Türkiye genelinde bir çok il ve ilçede alımlara başvuru yapılabilecek. KPSS şartı olmadan kamu işçisi alımlarında İstanbul, Şanlıurfa, Ankara, Antalya, Ağrı, Bursa, Mersin, Tekirdağ, Burdur, Manisa, Muğla, Zonguldak, Kırklareli, Niğde, Batman, Çankırı, Çanakkale, Edirne, Giresun, Sakarya, Tunceli, Adana, Balıkesir, Gümüşhane , Karaman , Kayseri , Ordu , Karabük illerinde istihdam sağlanacak.

Adayların başvurularda T.C. vatandaşı olmaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları, 19 yaşından gün almış olmaları, eğitim şartlarında ilanda belirtilen lise, önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olmaları, tecrübe şartını taşımaları, başvuru pozisyondaki diğer özel şartları taşımaları istenilmektedir. İlanlar için tıklayınız...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.