Üniversite İçin KPSS Şartsız Memur Alımı Yapılacak

 Üniversitelerde personel alımları devam ediyor. Belediyeler gibi Üniversite ilanlarını da sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Sizde aşağıdaki detaylar ve şartlar doğrultusunda KPSS şartı olmadan üniversitede çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KPSS Şartsız Memur Alımı


 Yayımlanmış olan ilana göre Şırnak Üniversitesi bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere 5. Dereceli 1 kişilik boş kadro ile
Memur alımı gerçekleştirecek. Buna göre Şırnak Üniversitesi İç Denetçi pozisyonuna alım yapacak olup adaylardan aranan şartlarda belirtildi. İşte detaylar.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Şırnak Üniversitesi alımını yapacağı İç Denetçi pozisyonu için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Maliye Bakanlığı İç Denetçi Koordinasyon kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi sertifikasına sahip olmak, Naklen atama talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumdan iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda alışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 Gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.  Başvurular Şırnak Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.