10 Bin Bekçi Alımı Tarihi Netleşiyor

 10 Bin bekçi alımı ile ilgili yeni açıklamalar yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Çarşı ve mahalle bekçisi alımı için 10 bin yeni kadro ihdas edilmişti ama alım tarihi netleşmemişti. Bekçi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar detaylar burada.

10 Bin Bekçi Alımı


 10 bin bekçi alımı için tarihin Ocak ayı itibariyle gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bu konuda da daha önce yapılan alımların spor mülakatlarının ve güvenlik araştırması işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Süreçlerin Aralık ayı sonunda tamamlanacağı
da ilgili takvimlerle görülebilmektedir. Bu bağlamda bekçi alım tarihi olarak en erken tarihi Ocak ilk haftası ya da ikinci haftası olarak işaret etmek mümkündür.

10 BİN BEKÇİ ALIMI ŞARTLARI NE OLACAK?

Daha önceki alımlarda adaylarda aranan şartların, bu alımlarda da geçerliliğini koruması beklenmektedir. En az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği 10 bin bekçi alımı için, Ocak ayı itibariyle süreç netlik kazanacak. Bekçi alımları için şartların esnetilmesi konusunda çok sayıda adayın talebi bulunuyor elbette. Bu taleplerin ne şekilde değerlendirileceği de yine Ocak ayı itibariyle ya da Aralık ayı sonunda kesinlik kazanacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.