1690 Lise Mezunu Büro Elemanı Aranıyor

 İşkur üzerinden her gün yüzlerce yeni ilan yayınlanmaya devam ediyor. Belki de en fazla ilgi çeken ilanlar büro elemanı alımları. İŞKUR gerek kamuda gerekse özel sektörde binlerce yeni büro memuru alımı ilanını bünyesinde bulunduruyor. Sizde İŞKUR profiliniz ile kendinize uygun, yaşadığınız şehirdeki büro memuru alımı ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Şu sıralar halihazırda İŞKUR üzerinde 1690 kişiden fazla büro memuru alımı ilanı bulunmaktadır.

Lise Mezunu Büro Memurları Aranıyor


İŞKUR istihdam hedefleri doğrultusunda kamu ve özel sektöre yönelik memur alım ve personel alım süreçlerini yürütmeye devam ediyor. İŞKUR aracılığıyla çok sayıda kurum ve kuruluşun yanı sıra özel sektöre yönelik alımlar da yürütülmeye devam
ediliyor. Milli İstihdam Seferberliği dahilinde kendisine koyduğu istihdam hedefini yakalamaya çalışan İŞKUR, çok sayıda projeyi eş zamanlı yürüterek; hem işsizliğe çözüm getirmek, hem de nitelikli iş gücünün karşılanması noktasında eş zamanlı olarak çalışmalarını hızla sürdürüyor. İŞKUR üzerinde kamuya ve bağlı kuruluşlarına yapılan memur alımlarına ek olarak özel sektör alımlarına da yer veriliyor ve işletmelerin personel ihtiyaçlarının karşılanmasında teşvikler uygulanıyor.

1692 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinde çok sayıda pozisyona yönelik alımlar yürütülüyor ancak bu pozisyonlardan en çok ilgi gören büro memuru pozisyonu için de hala alımlar yapılmaya devam ediyor. Büro memuru pozisyonunda görev alacak kişiler, ofis içi tüm evrak ve belge işlerinin sağlanması, düzenlenmesi, yürütülmesi, birimler arasındaki koordinasyonun sağlanması gibi noktalarda çalışmalar gerçekleştireceklerdir. İlgili pozisyonda görev almak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden; açılacak ekrandan büro memuru yazarak arama butonu ile tüm ilanlara erişim sağlayabilirler. Başvurularda bulunmadan önce hak kayıplarının önüne geçilmesi adına İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuruların yapılması gerektiğini hatırlatarak, bireysel şekilde de başvuruların yapılabileceğini vurgulamak isteriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.