2400 Kişilik Güvenlik Elemanı Alınacak

 Güvenlik görevlisi olmak isteyenler bu ilanımız sizler için. İŞKUR üzerinde bulunan 2400'den fazla güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapmak için sadece okur yazar olmak yeterli oluyor. Kamunun ve özel sektörün ilanlarını karışık olarak yayınlayan İŞKUR güvenlik alımı ilanına sizde başvuru yapabilirsiniz.

Güvenlik İş İlanları


 İlana yapılacak başvurularda adaylardan farklı nitelikler ve özel koşullar istenebileceğinden, başvurular için ortak özellikleri listeliyor olacağız. Bu özellikler; T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, kamu haklarından
mahrum edilmemiş olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, en az okuryazar düzeyde olmak, askerliğini yapmış olmak, mesleğin gerektirdiği bilgi ve birikime sahip olmak, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, daha önce yüz kızartıcı bir suç işlememiş ya da herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak, ilana başvuru yapılan ilde ikamet ediyor ya da edebilecek olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

2400 GÜVENLİK ALIMI BAŞVURULARI

2400 güvenlik personeli alımına başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR ana sayfasına ulaşacaklar. Buradan önce açık iş ilanları bölümüne tıklayınız. Açılacak sorgulama ekranında meslek bölümüne güvenlik yazarak aratın. Toplamda 2400 kişiden fazla sayıda güvenlik görevlisi alımı yapan işletmelerin ilanlarına erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için İŞKUR üye profilinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapmadan önce İŞKUR iş ve meslek danışmanına başvurmanız ve bilgi almanız faydanıza olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.