48 Bin Kişilik Yeni İlan Yayınlandı

 Türkiyenin en fazla istihdam yaratan mecrası İŞKUR üzerinde 48 bin kişilik ilan yayınlandı. İşkur gerek kamuda gerekse özel sektörde çeşitli mesleklerde personel alımı ilanları ile yüzbinlerce kişiye iş olanağı sağlıyor. Aşağıdaki ortak başvuru şartlarını tamamlayarak sizde İŞKUR ilanlarına hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞKUR Personel Alımları


İŞKUR binlerce kuruluş ve özel işletme için personel alımları yürütmeye devam ediyor. Şuan itibariyle hem istihdam hedeflerini yakalamak hem de nitelikli iş gücünü arttırmak amacıyla ilanları yayımlayan İŞKUR, 48 bin kişilik personel alımı yapmaya hazırlanıyor. 2019 yılı içerisinde hedeflenen istihdam rakamlarının
yakalanması, sektörlerdeki personel eksikliğinin ve yetişmiş personel ihtiyacının karşılanması noktasında çok sayıda teşvik primleri ve imkanlar da hem işveren tarafına, hem de iş arayan vatandaşlara yönelik gerçekleştiriliyor. İŞKUR üzerinde binlerce farklı pozisyon ve kadro için personel alım ilanları yayımlandığı için haberimizde yalnızca bazı pozisyonlara ve ortak başvuru şartlarına değineceğiz.

POZİSYONLAR

İŞKUR üzerinde garson, temizlik personeli, ütücü, beden işçisi, yolcu ve yük taşıma şoforleri, mimar, mühendis, avukat, teknisyen, tekniker, grafiker, hemşire, bilgisayar işletmeni, büro memuru, hasta danışmanı, kayıt kabul görevlisi gibi sayısız pozisyon için personel alım ilanları yayımlanmış durumdadır. Yayımlanan bu ilanlarda adayların taşıması gereken ortak özellikler; 18 yaşından büyük olmak, T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, iletişimi kuvvetli olmak, dış görünüşüne ve temizliğine dikkat etmek, kendini geliştirmeye açık olmak, ilan şartlarında belirtilecek bölüm ya da dengi okullardan mezun olmuş olmak, kamu zararına faaliyette ismi anılmamış olmak, suça karışmamış olmak, yüz kızartıcı suç işlememiş olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirecek olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İlanlara ve diğer kadrolara ulaşmak isteyen adaylar iskur.gov.tr adresini ziyaret edebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.