48 Bin Personel İlanı Yayınlandı

 Hem kamu hemde özel sektörde binlerce personel alımı ilanının Yayınlandığı İŞKUR üzerinde sizde iş başvurusu yaparak 48 bin kişi arasına girebilirsiniz. Yeni projeler ile işsizlik rakamlarını düşürme aşamasında çok iyi iş çıkaran işkur profiliniz ile sizde iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İŞKUR ilanları


 Yayımlanan bu ilanlara başvurular başlamış ve başvuru süreçlerine, detaylarına yönelik bilgilendirmeler de ilan kılavuzlarında aktarılmış durumdadır. İlanlara başvuruda bulunmak isteyecek ziyaretçilerimiz için bazı ortak şartları listeliyor, pozisyonlara
yönelik bilgilendirmeler sağlıyor olacağız. Başvurular noktasında bilinmesi gereken süreçler, başvuru şekilleri ve ilanlar hakkında merak edilen soruları yanıtlayalım.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR üzerinden üye girişi yapmış olmaları gerekmektedir. İŞKUR üye kaydı bulunmayan adaylar, online olarak ya da İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek, kayıtlarını oluşturabilirler. İlanlara başvurularda bireysel başvuru yapılabileceği gibi iş ve meslek danışmanları aracılığıyla da başvurular alınabilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, istedikleri yöntemi seçebilirler. Hak kayıplarının yaşanmaması adına iş ve meslek danışmanlarıyla başvuru yapılmasında fayda görülmektedir.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlara ulaşmak için iskur.gov.tr adresini ziyaret ederek, açık iş ilanları bölümüne tıklayınız. Burada yer alan ilanları görüntülemek için, ilgili menüler üzerinden meslek, kurum adı ya da süre üzerinden aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapmadan önce tüm ilan detaylarına ulaşmak, adaylarda aranan ek niteliklere göz atmak faydanıza olacaktır. Başvuruda bulunacak olan adayların tüm şartları taşıması gerekmektedir. İlan şartlarına uymadığı tespit edilen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.