Atlasjet Lise Mezunu Personel Alımı İlanları Yayınladı

 Havacılık sektörünün öncülerinden Atlasjet yayınladığı ilanlar ile en az lise mezunu personeller alacak. 12 farklı meslekte ve ilanda en az lise mezunu personel alımı yapılacak. Bunların içinde kabin memurları da var. Atlasjet iş başvurusu formunu daha önce sizler için yayınlamıştık...

Atlasjet Lise mezunu Personel Alımları


Türkiye'nin Havacılık alanında önemli yere sahip olan Atlasjet Havacılık A.Ş. Türkiye genelinde ve yurt dışında bir çok noktaya yapmış olduğu uçuşlar ile 2001 yılından beridir hizmetlerini devam etmekte. Personel kadrosundaki eksikliği gidermek için
kariyer ilan sitesi üzerinden 12 farklı ilan daha açıklandı. Buna göre açıklanan personel alımlarında çok sayıda kabin memuru da alınacak. Adayların başvurularda lise, önlisans ve lisans mezunu olmalarıyla tecrübeli, tecrübesiz olarak başvuru yapabileceği alımlar bulunuyor.

ALIM YAPILACAK KADROLAR;

12 farklı ilanda çok sayıda personel alımı yapılacak; Dijital Pazarlama Performans Uzmanı , Digital Marketing Manager , İstanbul(Asya), Commercial Training Specialist, İkram Süpervizörü, Santral Memuru, Bilet Satış Süpervizörü, Kabin Memuru- Antalya, Kıdemli Cari Hesap Uzmanı, Rus Uyruklu Kabin Memuru-Antalya, International Sales Specialist, Engelli Personel - Genel Müdürlük, Engelli İlanı, Yolcu Hizmetleri Süpervizörü kadrolarında olacak.

KABİN MEMURU ALIMI;
Kabin memuru kadrosundaki alımlara başvuru yapacak olan adayların; 19 ile 30 yaş aralığında olması, en az lise mezunu olmaları, ingilizce Interdediate ve üzeri seviyede bilgi sahibi olması, sağlık koşullarına sahip olması, boy ve kilo olarak 1.65 ile 1.80 aralığında olması, Antalya'da ikamet etmeleri istenilmektedir.

Santral memuru alımlarında ise en az ön lisans mezunu olmaları, 2 yıl iş tecrübesine sahip olmaları office uygulamalarına sahip olmaları, orta seviyede ingilizce bilgisine sahip olmaları, tercihen Avrupa yakasında ikamet etmeleri istenilmektedir.

İlanlara erişmek için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.