Banka Memuru Alımı İlanları

 Bankaların memur alımı çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. İŞKUR'da iş başı eğitim programları ile bankaların bu eksikliğini tamamlamasına devam ediyor. Aşağıda bir çok büyük bankanın personel alımı şartlarına ulaşabilir sizde hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Banka İş İlanları


 Şuan itibariyle İŞKUR aracılığıyla yaklaşık olarak 50 bin kişilik personel alımı yürütülüyor ve bu ilanlara başvuru süreçleri başlatılmış durumdadır. İlgi gören diğer bir ilan kategorisi ise banka memuru alım ilanları. Çok sayıda banka bünyesine farklı
meslek grupları üzerinden banka memuru alımları yapılıyor. Bankaların da 2018 yılı bitmeden mevcut personel eksikliğini gidermek amacıyla personel alım ilanları yayımlamaya devam edeceği düşünülüyor.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

Şuanda farklı bankalarda, çeşitli pozisyonlara yönelik alımlar yapılıyor. Bu bankalar İşbank, Akbank gibi bankalardır. Diğer bankaların da İnsan Kaynakları sayfalarına bakarak tüm personel alım ilanlarına erişebilirsiniz. Bahsi geçen iki banka tarafından yürütülmekte olan alımlarda ise gişe yetkilisi, çağrı merkezi personeli, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, uzman, istatistikçi, yazılımcı, grafiker, halkla ilişkiler uzmanı gibi çok sayıda kadroya yönelik ilanlar yayımlanmış durumdadır. İlgili ilanlara yönelik başvuru adreslerine aşağıda yer alacak bağlantıdan ya da banka isimleriyle Google aramaları gerçekleştirip, doğrudan bankaların İnsan Kaynakları / Kariyer sayfaları üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak adaylara yönelik aranacak şartlara ve ek niteliklere ilgili sayfalardan ve ilan duyurularından göz atabilirsiniz. Çok sayıda pozisyon için bankalar bünyesine alım yapılırken, bankaların aynı pozisyonlar için dahi olsa farklı ek nitelik arayışları söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle adayların başvurularda önce ilan duyurularını detaylıca okumalarını önermekteyiz.  İlan şartlarını taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek, sonradan tespit edildiğinde ise geçersiz kılınacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.