Belediyeye 83 Güvenlik Elemanı Aranıyor

 Belediyede güvenlik elemanı olarak çalışmak isteyenler için İŞKUR üzerinden yayınlanan bu ilanı size sunmak istiyoruz. Bay Bayan güvenlik alımına ilişkin başvuru şartlarına da hemen aşağıda ulaşabilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Belediye Güvenlik Alımı


İŞKUR üzerinden yapılan başvurularda Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin personel ihtiyaçlarının giderilmesi için ilanlar açıklandı. Buna göre
adayların başvuruları İŞKUR üzerinden 7 Aralık tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

İdari ve Mali İşlet Dairesi Başkanlığından yapılan duyuruya göre en az İlköğretim mezunu olan 37 temizlik görevlisi alınacak. İlan tarihinden itibaren 5 gün içerisinde İşkur internet sitesi üzerinden ya da İşkur hizmet birimleri üzerinden başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

30 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK! BAY-BAYAN

Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği Güvenlik görevlisi alımlarına başvurular İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Adayların valilikçe verilen silahlı ya da silahsız güvenlik görevlisine sahip olmaları gerekmektedir. erkek adaylar için 1,70 cm den bayan adaylar için ise 1,65 cm'den kısa olmamaları gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan ve üzeri alan adayları başvuru yapabileceklerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.