Bir Bakanlık Daha Memur Alımına Başladı

 KPSS tercihlerinin başlaması ile bir çok kamu kurumu yeni memur alımlarını sürdürüyor. Çevre ve şehircilik bakanlığı da 2018 yılının son memur alımı ilanını tercih kılavuzunda yayınladı. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

Kamuda Memur Alımları


Geçtiğimiz günlerde KPSS sonuçlarının açıklanmasıyla beraber adaylar son derece heyecanlı ve meraklı bir şekilde KPSS 2018/2 tercihlerinin yapılmasını beklediler. ÖSYM tarafından aktarılan takvimde KPSS 2018/2 tercihleri için, tercih
tarihlerinin 11 - 20 Aralık 2018 olduğu aktarıldı. Yapılan duyuruda adaylara başvuru kılavuzları, nitelik kodları, özel koşullar ve diğer noktalardaki tüm detaylar aktarılmıştı. Bizler de yaptığımız haberlerde bunlara yer vermeye çalıştık. Tercihlerin nasıl yapıldığıyla alakalı da genel bir bilgilendirme rehberini resimli olarak hazırlayarak sitemiz üzerinden sizlere ulaştırdık. Bu tercih rehberimize göz atarak, bilinmesi gereken tüm detaylara ulaşabilir ve tercihlerinizi sağlayabilirsiniz.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 20 MEMUR ALACAK

KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine 20 memur alımı gerçekleştirilecektir. Tercih işlemleri için ayrılan süre boyunca, eğitim şartları ve niteliklere uygun olan adaylar, bu kurumun kadrolarını tercih edebilirler. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı memur alımında 20 kişilik kadro bulunmaktadır. Bu kadroda görev almak isteyen adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Kadrolara yönelik daha detaylı bilgi ve nitelik kodlarına, özel koşullara ya da evrakların teslim edilmesi noktasında adayların bilmesi gereken önemli açıklamalara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.