Büro Memuru Alımları 1690 Kişi

 Gerek kamuda gerekse özel sektörde büro elemanı alımları için tek adres İŞKUR. İŞKUR'da yayınlanan 1690 kişilik büro memuru alımı ilanlarına sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki detaylar ve başvuru şartları doğrultusunda 2 bin ile 3 bin TL arası maaş alabilirsiniz.

Büro Memuru Alımları


 Ofis içerisindeki işlerin yapılması, bilgi, belge ve evrakların düzenlenmesi, faturaların kesilmesi, birimler arası irtibatın sağlanması, ofis içerisindeki dosyalar ve bunların gerekli düzeninin sağlanması noktasında görev alan büro memurları işletmeye göre değişiklik
gösteren tutarlardan maaşlar almaktadırlar. Bu maaşlar 2 bin TL ile 3 bin TL arasında değişiklik gösterebilmekte, bazı işletmelerde de asgari ücretle ödenmektedir. Yürütülen büro memuru alımlarına yönelik adaylarda aranacak şartlar ve detaylara aşağıda yer vereceğiz.

İŞKUR 1690 BÜRO MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI

Her ilanda farklı işletmeler ve kurumlar tarafından duyurular yapıldığı için, ortak özelliklere değinmek faydalı olacaktır. 18 yaşından büyük olmak, T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık problemi bulunmamak ve iletişim becerileri gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, ofis içi giyim ve kuşamına dikkat etmek, prezentabl olmak, kendini ifade yeteneği gelişmiş olmak, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş olmak, amiri tarafından verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, terör örgütleriyle anılmamış, yüz kızartıcı bir suç işlememiş ya da anılmamış olmak şeklinde özetlenmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.