Bursa Teknik Üniversitesi KPSS Şartsız Kamu Elemanı Alacak

 Üniversitelere KPSS şartsız memur alımları gündemde. Bursa Teknik Üniversitesi de KPSS şartsız kamu işçisi alımı için ilan yayınlamıştır. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz.

KPSS Olmadan Memur Alımları


Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesi KPSS puanı aranmaksızın kamu işçisi alımı yapıyor. Yapılacak kamu işçisi alımı temizlik görevlisi unvanında olacak. Mezuniyet durumunun ilkokul mezunu ya da lise
mezunu olanlar başvuru yapabilecek.Bursa Teknik Üniversitesi Kamu İşçisi alımına son başvuru tarihinin 4 Aralık 2018 olduğu ilana adaylar kura ile belirlenecek. Kura ise 7 Aralık 2018 tarihinde saat 11.00-14.00 saatleri arasında yapılacak. Yapılacak olan kura Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan Yerleşkesinde noter huzurunda yapılacak.

 Adaylar İŞKUR resmi web sitesinden ya da herhangi bir İŞKUR Hizmet Müdürlüğünden başvuru yapabilecekler. Evraklarını teslim etmeyen ya da yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacak. İşçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacak. İşçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.