EGM 35 Bin Polis Alımı Şartları

 Polis olmak isteyenler için müjdeli haberi vermiştik. Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından önemli açıklamalar gerçekleştirilmişti. Polis olmak isteyenler için 2019 güzel geçecek gibi görünüyor.

EGM 35 Bin Polis Alımı


 Bu açıklamaların ardından da sosyal medya platformlarında ve çok sayıda haber sitesinde, yeni ilanın yayımlanacağı müjdeleri yer aldı. Bizler de yaptığımız haberlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' nun bu açıklamalarına yer vererek, yaptığımız
haberlerle sizlere aktarmaya çalışmıştık. Bakan Soylu' nun açıklamalarında gündeme yansıyan polis ve pöh alımlarına yönelik olarak da çok sayıda adayın bazı talepleri bulunuyor. Bu talepler yaş şartlarının esnetilmesi, renk körlüğü şartının kaldırılması gibi talepler olarak karşımıza çıkıyor.

35 BİN POLİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI KONUSUNDA TALEPLER

Yayımlanacak PÖH, PMYO, POMEM alımları için ilanların yayımlanma tarihlerine yönelik net bir açıklama yok ancak 2019 yılı itibariyle bu ilanların kamuoyuna yansıtılacağı düşünülmektedir. 2019 yılı alımlarında muhtemelen Ocak ve Şubat ayları arasında 35 bin polis alım sürecinde PMYO, POMEM, PÖH alımlarına yönelik duyuruların gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.