EGM İşçi Alımı İlanı Yayınladı

 EGM İŞKUR TYP kapsamında işçi alımı ilanı yayınlamıştır. Emniyet genel müdürlüğü bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenler 4 aralık tarihine kadar başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Toplamda 10 kişinin alınacağı ilan detaylarına ve başvuru şartlarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alımı


Türkiye İş Kurumu aracılığı ile açıklanan Toplum Yararına Programı kapsamında Türkiye genelinde 164 ilan açıklandı. Bu ilanlardan Türkiye genelinde bir çok ilde, ilçede ve bir çok kamu kurumlarında görevlendirilecek. İçişleri Bakanlığı, Orman Genel
Müdürlüğü, Üniversiteler, Belediyeler, Emniyet Genel Müdürlüğü birimlerinde ihtiyaç bulunan uygulama alanlarına istihdamlar sağlanacak. Adayların başvurularını 4 Aralık tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

İLAN DETAYLARI;

Sakarya Erenler ilçesinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere 10 kişi alınacak. Adaylar çevre temizliği uygulama alanında görevlendirilecekler. Başvuru tarihlerinde ise 4 Aralık tarihine kadar 266584 No'lu ilana başvuruların tamamlanması gerekmektedir. 177 gün görev alacak olan personellerin günlük 7.5 saat çalışacakları 28 Haziran 2019 tarihine kadar görevlendirilecekler, 5 Aralık 2018 tarihinde Sakarya Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet biriminde liste yöntemi ile adaylar belirlenecek. Daha sonra listede yer alan adayların 3 Ocak 2019 tarihinde göreve başlayacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.