Evde Anahtarlık İşi Ek İşler

 Sizde evinizin rahat ortamında ek işler yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle emekliler, ev hanımları ve öğrenciler için biçilmiş kaftan olan Anahtarlık işi ile sizde para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Ek İş Yapmak


Anahtarlık işi müşterilerle reklam basılı anahtarlık anlaşması yapan firmaların anahtarlıkları birleştirme işlerini evde ek iş yapanlara vermesidir. Firmalar
resimli, logolu, ya da müşterinin istediği şekilde anahtarlık bastıktan sonra bunların montajlanması gerekmektedir.

Bilgisayaralar bu işlemi yapamamaktadır. Bu sebeple firmalar bu iş için kişilere ulaşarak yaptıkları anahtarlık başı ücret ödeyerek işlerini dışarıda yaptırmaktadır.

Evde anahtarlık işine başlamak isteyenlerin en dikkat etmesi gereken şey verilen örnekteki gibi yapıp zamanında teslim etmek.Dilerseniz ilerleyen günlerde kendi malzemenizi satın alıp kendinize çalışmaya da başlayabilirsiniz. Bu işe ilk başladığınız dönemlerde firmaların size anahtarlık başına 50 ile 70 kuruş arasında bir ödeme yapar. Eğer kendiniz yapıp satmak isterseniz bu fiyat 1 ile 2 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Evde anahtarlık işi firmalar tarafından size verilen malzemeleri verilen numunedeki gibi yapıp teslimatını yapmanız yeterli olacaktır. Bu nedenle işi aldığınız firma ile anlaştığınız günde ve tarihte teslimatı yapmanız çok önemlidir. İlk siparişinizi teslimatınız firmanın sizlerle sürekli çalışması için bir referans olacaktır.

Ev hanımlarına tavsiyemiz Anahtarlık işine başlayacak olursanız, bir ekibinizin olması çok önemli Bu iş ekip işidir verilen para size az gibi gözükebilir, fakat sürümden çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapmak isterseniz bir ekip olmanıza gerek kalmayacaktır. Hayal gücünüzü kullanarak kendinize özel tasarımlı anahtarlıklar yaparak ürünlerinizi çevrenizde bulunan hediyelik eşya dükkanlarına satarak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Bu işi almak için nereye başvurmam gerekli 7 8 kişilik ekip kurabilirim tekirdağ-çorlu da ikamet ediyorum olumlu veya olumsuz dönerseniz sevinirim teşekkürler

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.