İl Gıda Tarım ve Hayvancılık KPSS Şartsız Memurlar Alacak

 Kamuda KPSS şartı olmadan memur alımları devam ediyor. Aşağıda detaylarını sunduğumuz memur alımı ile sizde KPSS puanınız olmasa da kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KPSS şartsız memur alımı


İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Engelli kadrosu ile 2 kamu personeli alımı yapıyor. Engelli kadrosu olarak işe alınacak kamu personelinin kadrosu
Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri) ve büro işçisi olarak nitelendiriliyor.

Büro işçisi olarak çalışacak kamu personelinin çalışma yeri Şanlıurfa, tarım işçisi olarak işe alınacak kamu personelinin çalışma yeri ise Ankara olarak belirtilmiş. Bu kamu personeli alımı için adayların mezuniyet durumunun en az ilkokul en fazla ortaöğretim mezunu olanlar başvuru yapabilecek.Son başvuru 10 Aralık 2018 tarihi olan ilan için adaylar herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne veya İŞKUR web sitesine başvuru yapabilecekler. Talep edilen personel alımına eksik ya da yanlış beyan veren adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

 Merkezi sınav uygulanmayacak olan yani öncelikli olanlardan öncelik belge tarihine göre talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bir biçimde İl Gıda ve Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne bildirecekler.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kamu personeli alımına başvuruları kabul edilen adaylar daha sonra kura ile belirlenecek. Kura 20 Aralık 2018 tarihinde 09:-12.00 saatleri arasında yapılacak. Başvuru tarihleri çakışan ya da kurumun birden fazla talebine başvuru yapan adayların kendi tercihleri doğrultusunda sadece bir başvurusu kabul edilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.