İlkokul Mezunu 540 Şoför Aranıyor

 Şoför olmak isteyenler için hem kamuda hemde özel sektördeki ilkokul mezunu ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. İşkur üzerinden Şoför alımı ilanlarına iş başvurusu yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Halihazırda 540 kişilik açık şoför iş ilanı bulunmaktadır.

Şoför Alımları


İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlarda yük taşıma şoförlüğü pozisyonu için çok sayıda ilan yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlarda 540 yük taşıma şoförü alımı yapılacağı kamuoyuna aktarılmıştır. Kamu ve özel sektöre yönelik alım ilanlarının yayımlandığı İŞKUR resmi web adresinde, ilgili pozisyon için başvurular alınmaya
başlamıştır. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan şoför alım ilanına yönelik detaylara ve başvuru bilgilerine aşağıda yer vereceğiz. Çok sayıda kurum ve kuruluşun yanı sıra özel sektör işletmelerinin de ilanlarının bulunduğu 540 kişilik şoför alımında, başvuru şartları farklılık gösterebileceğinden adaylarda aranan ortak özelliklere yer vereceğiz. Bu bağlamda başvuru yapacak kişilerde; kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak, T.C vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak, sağlık problemi bulunmamak, ehliyet sahibi olmak (kullanılacak araç ve yapılacak işe göre farklılık gösterecektir.), terör örgütleriyle ismi anılmamış olmak, bulaşıcı rahatsızlığı bulunmamak, daha önce görev yaptığı kurum ya da kuruluştan disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek ve kendisine verilen görevleri vaktinde yerine getirebilecek olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara iskur.gov.tr adresini ziyaret ettikten sonra, açık iş ilanları bölümüne ulaşınız. Burada açılan ekranda arama bölümüne şoför yazarak, yük taşıma şoförü kısmını seçip arama butonuna basınız. Karşınıza yük taşıma şoförü pozisyonu için yayımlanmış tüm ilanlar geldikten sonra, ilanlara erişebilir başvurularınızı sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.