İlkokul Mezunu 6900 Personel Alınacak

 İŞKUR 50 bin personel alımı arasında sadece okuryazar olma şartı ile 6900 kişilik iş ilanı yayınlıyor. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda işkur profiliniz ile iş başvurusu yapabilir iş sahibi olabilirsiniz.

İlkokul Mezunu Personeller Alınacak


HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR?

Mekanik(Fiziksel) Cevher Zenginleştirme Operatörü, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı, Bulaşıkçı (Stevard), Aşçı, Makineci (Dikiş), Garson, Temizlik Personeli, Beden İşçisi, Makine Operatörü, Şoför (Yolcu Taşıma), Şoför (Yük Taşıma) Memur, Büro
Memuru, Ambar Memuru, Ütücü, Aşçı Yardımcısı, Ayakçı (Tekstil), Büro İşçisi, Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Elemanı, Marangoz, Proses İşçisi gibi daha çok sayıda kadro için personel alımları yapılmaktadır. Tüm kadrolara ilan bağlantısından ulaşabilir, başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Yayımlanan 6900 kişilik personel İŞKUR personel alım ilanında adayların taşıması gereken şartlar değişiklik göstermektedir. Ortak şartlar ise T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın ve kendini geliştirmeye açık olmak, dış görünüşüne dikkat etmek, prezentabl olmak, kendisine verilen görevleri yerine getirebilecek olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak gibi temel şartlardır. Daha fazla ilan niteliği ve başvuru koşuluna ulaşmak için başvuru adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru ve detaylar için tıklayınız...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.