İNG Bankası Deneyimsiz Personel Alımları Yapıyor

 Bankada çalışmak isteyenler için yeni ilanlarımızı yayınlamaya devam ediyoruz. Hemen aşağıda İNG bankası iş başvurusu yapabilir iş ilanlarının şartlarını inceleyebilirsiniz. İNG bankası deneyimli personel yanında deneyimsizlere de şans tanımaktadır.

İNG Bank İş Başvurusu


İng Bank, insan kaynakları bölümünde iş ilanlarını 3 ayrı kategoride sınıflandırmıştır. Bu kategoriler, deneyimli adaylar, iş deneyimi olmayan adaylar ve staj ve dönemsel
çalışma olarak belirtilmiştir. Bu bölümler için alım yapacaklarında hangi şartların arandığı da belirtilmiştir. Şimdi bunlara bakalım;

Deneyimli Aday Alım Şartları
Öncelikle öğrenim durumu olarak en az ön lisans mezunu olunmalıdır. Sadece destek personeli kadrosuna başvuru yapacak olanlar lise mezunu olabilir fakat bu kişiler için de deneyim süresi 10 yıldır. Bunun dışındaki kadroları incelemek gerekirse müdür için 6 yıl ve üzeri, yönetmen için 5 yıl ve üzeri, yetkili için 10 ay ve üzeri, deneyimli yetkili yardımcısı için 1 yıl ve üzeri, deneyimli sekreter için 1 yıl üzeri deneyim sahibi olma ve önlisans ve üzeri öğrenim durumu sahibi olma şartları bulunmaktadır.

İş Deneyimi Olmayan Adaylarda Aranan Şartlar
Bankacılık alanında deneyimi olmayanlar da ING Bank’ta iş bulabilmektedirler. Yetkiliş yardımcısı için lisans mezunu olma şartı bulunurken, sekreter kadrosu için önlisans ve destek personeli için lise mezunu olunmalıdır. Müfettiş yardımcısı olmak isteyen kişiler bankacılık alanında lisans mezunu olma şartının yanında ingilizce bilmeli ve yapılacak olan sınavda başarılı olmalıdır. Bu sınav Teftiş Kurulu’nun ihtiyacına göre açılmaktadır.

Staj ve Dönemsel Çalışma için Aranan Şartlar
Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri yılın her döneminde başvurular alınmaktadır. Ticaret Meslek Liseleri için başvurular Haziran-Eylül ayları arasında kabul edilmektedir. Banka öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı sunmaktadır. Bir de bankanın özel projeleri gerçekleştirmek amacıyla istihdam ettiği dönemlik personeller bulunmaktadır. Bunlarında ilanları bankanın sitesinde yayınlanmaktadır.

ING Bank iş başvurusu nasıl yapılır?

Bankaya yukarıdaki anlattığımız şekildeki kadrolara başvuruda bulunabilirsiniz. Banka, iş başvuruları için kariyer sitelerini de kullanmaktadır fakat asıl iş ilanları kendi sitesinin insan kaynakları bölümündedir. Bankanın internet sitesine girip alt taraftan insan kaynakları bölümüne girdiğinizde açık iş pozisyonlarını görebileceğiniz sayfayı göreceksiniz.

Banka şu anda 25 açık iş pozisyonu bulunduğunu belirtmiştir. Bunlardan bahsedecek olursak;

Veri Merkezi ve Sistem Operasyon Yardımcısı
Metin Yazarı Pazarlama iletişimi Yönetmeni
Maaş ve İşlem Bankacılığı Bölümü Dönemsel Çalışan
DevOps Mühendisi
Prodüktör Pazarlama İletişimi Yönetimi
Şube Satış Yönetimi Dönemsel

Yukarıdaki açık pozisyonların sadece bir kısmıdır. 25’ten fazla açık pozisyon bulunmaktadır. Bu açık alanları incelemek isterseniz buradaki adresini inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.