İŞKUR 47 Bin Personel Arıyor

 İŞKUR yeni istihdam projeleri ile işsizlik rakamlarını biraz olsun düşürmeyi amaçlıyor. Milli istihdam projesi kapsamında her gün yeni ilanlar yayınlayan İŞKUR profiliniz ile sizde bu ilanlara hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞKUR Personel Alımları


 Bu projeler, işverenlere uygulanan teşvik primleri (vergi indirimleri, maaş destekleri, iş kurma desteği, ekipman ve personel desteği), iş arayan vatandaşlara yönelik olarak uygulanan sigorta imkanı, maaş desteği ve iş başı eğitim programları gibi
çok sayıda aşamadan oluşuyor. Eş zamanlı yürütülen bu faaliyetler doğrultusunda İŞKUR, yıllık istihdam sayısını arttırmayı hedefliyor. Uygulanan projeler dahilinde de hem özel sektör hem de kamu kurumlarına ya da bağlı kuruluşlarına alımlar yapılmaya devam ediliyor.

İŞKUR 47 Bin 364 Kişi Alacak

İŞKUR üzerinde şuan itibariyle 47 bin kişilik ilan yayımlanmış bulunuyor. Bu ilanlarda; tesisatçı, hemşire, memur, şoför, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, garson, fırıncı, makineci, dikişçi, operatör, çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi, kaynakçı, yük taşıma şofor, vinç operatörü, avukat, mühendis ve daha çok sayıda kadro için alımlar konusunda duyurular yapılmış, alımlar başlatılmış durumdadır. Aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden adayların başvuruları alınmakta, İŞKUR ilanlarına başvuru süreçleri yürütülmektedir. İlana başvuruda bulunacak adayların; kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, yüz kızartıcı suç işlememiş olması, terör örgütleriyle ismi anılmamış olması, kendini geliştirmeye açık olması, dış görünüşüne dikkat etmesi, belirtilen eğitim düzeyinden mezun olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirmesi gibi şartlar aranmaktadır. Bu şartlar dışında adaylardan ek nitelikler istenecektir. İlgili ilanlara başvuru yaparken, ilan detaylarından bu ek niteliklere erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.