İŞKUR Temizlik Elemanı Alımı İlanları

 İŞKUR her gün güncellenen iş ilanları ile işsizliği azaltmak adına yeni projelere de imza atıyor. Yaklaşık 50 bin kişilik ilan bulunan portalda 2900 yeni temizlik elemanı alımı ilanı da var. Sizde İŞKUR profiliniz ile kendi şehrinizde size uygun ilanlara hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞKUR Temizlik İş İlanları


 Yaklaşık 50 bin kişilik mevcut personel alım ilanının içerisinde temizlik görevlisi pozisyonu için de 2890 kişilik bir personel alım süreci gerçekleştiriliyor. İŞKUR üzerinde yayımlanan temizlik görevlisi alım ilanlarında, adayların yerleştirme işlemleri kamu
ve özel sektör olmak üzere farklı işletme ya da kuruluşlara yönelik yürütülüyor. Yapılan bu personel alımlarında en az ilkokul mezunu olma şartı aranırken, farklı kurum ve kuruluşlar da yer aldığından adaylardan farklı nitelikler beklenebilmektedir. Yürütülen bu temizlik görevlisi personel alım ilanı için adayların T.C vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, sağlık problemi bulunmaması, görevini yapmaya engel bir rahatsızlığı olmaması (akıl hastalığı vb.), kamu zararına faaliyette yer almamış olması, iletişim becerileri gelişmiş olması, kendini geliştirmeye açık olması, takım çalışmasına yatkın olması, kendisine verilecek görevlerine yerine getirebilecek olması, en az belirtilen düzeyde eğitim görmüş olması, terör örgütleriyle ismi anılmamış olması, dış görünüşüne dikkat etmesi gibi nitelikler aranmaktadır. Ortak bu nitelikler dışındaki detaylara aşağıda yer alacak başvuru bağlantısı üzerinden erişim sağlanabilir.

BAŞVURULAR NEREDEN VE NASIL YAPILIYOR?

Başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz, aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret etmeliler. Burada İŞKUR' un açık iş ilanları sayfasına ulaşım sağlayacaklardır. Açılan ekranda meslek bölümüne " Temizlik Görevlisi " yazarak aratılması gerekmektedir. Arama sonuçlarının getirilmesinin ardından tüm ilanlar karşılarına çıkacaktır. Yayımlanan bu ilanların detaylarını görebilmek ve başvuru yapabilmek için İŞKUR üyeliğinin bulunması gereklidir. Üyeliği olmayan ziyaretçilerimiz online ya da İŞKUR iş ve meslek danışmanlarına müracaat ederek üye olabilirler. Üye işlemlerinin ardından başvurular gerçekleştirilebilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.