Kamu Özel 1690 Büro Memuru Aranıyor

 Kamu ve özel sektörde yayınlanan büro memuru alımı ilanlarını sizler için araştırdık ve derledik. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan şartlarına sizde hemen aşağıda ulaşabilir profiliniz ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

Büro Memuru İş İlanları


İŞKUR ilanları dahilinde 1690 kişilik büro memuru pozisyonuna alımlar yapılmaktadır. Yürütülen alım işlemleri için başvurular İŞKUR üzerinden sağlanmaktadır. İŞKUR ilanlarına başvuru yapacak adayların üye profillerinin oluşturulmuş olması gerekmektedir. İŞKUR üyesi olabilmek için web adresini ziyaret ederek ya da il ve ilçe müdürlüklerine
başvurarak, üyelik edinebilirsiniz. Bireysel olarak başvuru yapmak isteyen vatandaşlar web adresini ziyaret edip, üye olma kısmından başvurularını gerçekleştirmelidirler. Burada adaydan eğitim bilgileri, kimlik bilgileri, iş tercihleri gibi bazı önemli bilgiler talep edilmektedir. İstenen bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Eksik ya da hatalı bilgi girdiği anlaşılan ya da sonradan tespit edilen adayların, herhangi bir işe yerleştirmeleri halinde kazanılmış hakları iptal edilecektir. Başvurularda hak kayıplarının, herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması adına İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuruların yapılması fayda sağlamaktadır. İlgili adayların bu noktaya dikkat etmelerini önermekteyiz.

1690 BÜRO MEMURU ALIMI VE BÜRO MEMURUNUN GÖREVLERİ

Büro memuru olarak görev alan kişiler, tüm ofis içi işlerden sorumlu olabilirler. Bu işler dosya, evrak, belge ve bilgilerin düzeninin sağlanması, birimleri arası evrak, döküman paylaşımının sağlanması, fatura, dosya oluşturma işlemlerinin ve bunların düzenlenmesinin yanı sıra, amirlerinden gelecek görevlerin yerine getirilmesi şeklinde aktarılabilir. Bu pozisyonda görev yapacak kişilerin iş tanımları, görev aldıkları kurum ya da kuruluşa göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak burada bahsettiğimiz ofis işleri olarak adlandırılan evrak ve belge işleriyle uğraşmaktadırlar. İlanlar hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki memur alım ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlanlar için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.