Kamuda En Az İlkokul Mezunu Memur Alımı İlanları

 Kamuda en az ilkokul mezunu memur alımları devam ediyor. 2018 yılının son ayında artışa geçen kamudaki memur alımı ilanlarını tek tek incelemeye çalışıyoruz. Aralık ayında gerçekleşecek memur alımları ile sizde kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. İş başvurusu için geç kalmayın.

Aralık Ayı Memur Alımları


Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre, Develi Ovası Sulama Birliği 2 Su Kanalı İşçisi, Beşikdüzü Belediyesi 20 temizlik İşçisi ( El İle ), 2 Beko loder, 5 şoför - Yük Taşıma alacak. Yıldız teknik üniversitesi 1 Sıhhi
tesisatçı, 1 Diğer Elektrik Tesisatçısı, 1 İnşaat İşçisi, 1 Hamal, 1 Temizlik Görevlisi alacak. Sinop Polis Evi 4 Servis Elemanı alacak. Kocaeli üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, 2 Büro Memuru, 5 Bilgisayar programcısı, 53 Temizlik Görevlisi alacak.

Köprüköy Belediyesi 1 Aşçı alacak. TEMSAN 16 Elektrik Elektronik Mühendisi, 10 Makine Mühendisi, 2 Kimya Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi alacak. Eleşkirt Belediyesi 1 Kameraman 1 İtfaiyeci alacak, Ağrı Belediyesi 1 Peyzaj Mimar alacak. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 1 Tarım İşçisi ve 1 Büro işçisi olmak üzere farklı pozisyon ve nitelikler yüzlerce kamu personeli alımı yapılacak.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlara başvuru yapacak adaylar öncelikle başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Buna göre adayların en az İlköğretim, Lise, Ön Lisans veya Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların, tecrübe, Eğitim, yabancı Dil gibi kriterleri göz önünde bulundurularak ona göre değerlendirilme yapılacaktır.

Bunlar dışında adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi kamu Personeli Seçme Sınavı gibi nitelikler aranacak. Alım pozisyonları, Sürekli işçi, Engelli işçi veya Eski hükümlü işçiler için geçerlidir.

İlgili ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adayların https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girerek kamu Grubu ilanlarını seçerek ilgili ilanlara ulaşabilirler. Son adımda adaylar E-Devlet şifresi veya T.C kimlik numarası ile üyeliklerine giriş yapacak İlan numaraları ile başvuru yapabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.