Kamuda KPSS Şartsız Yeni İş İlanı

 Kamu kurumlarında KPSS şartsız memur alımları devam ediyor. Tübitak yeni iş ilanı ile KPSS şartı olmadan memur alımları yapacak. Sizde kamuda çalışmak ve memur olmak istiyorsanız aşağıdaki şartlar doğrultusunda Tübitak iş başvurusu yapabilirsiniz.

KPSS Şartsız Memur Alımı


TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alacak. Bu bağlamda Resmi Gazete tarafından yayımlanan ilana göre TÜBİTAK
farklı enstitülerine kamu personeli alımı yapacak.

ALIM KADROLARI NEDİR?

TÜBİTAK MAM Malzeme Enstitüsü ve TÜBİTAK BİLGEM İş Yeri Sağlık ve Güvenlik birimine personel alacak. Buna göre, TÜRBİTAK MAM Malzeme Enstitüsüne Kocaeli ilinde, 6 Araştırmacı, 2 Teknisyen, 1 Uzman Yardımcısı alacak. TÜBİTAK BİLGEM İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimine ise, 3 uzman / uzman yardımcısı ve 2 İş Yeri Hekimi olmak üzere toplamda 14 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Buna göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Araştırmacı Pozisyonu için 30 yaşını doldurmamış olmak, teknisyen Pozisyonu için 28 yaşını doldurmamış olmak ve uzman/Uzman yardımcısı pozisyonu için 2 yıl deneyim sahibi olmak gibi nitelikler aranmaktadır.

İlgili ilan için daha detaylı bilgi alabilmek ve başvuru metnine ulaşmak için (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.