Kamu Kurumlarına 39 Bin Memur Alınacak

 Kamuda çarşı ve mahalle bekçisi, sağlık personeli ve infaz koruma memuru alımları için sayılı günler kaldı. Toplamda 39 bin yeni personelin alınacağı ilan detaylarına aşağıda ulaşabilir sizde kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

Kamu Memur Alımları


10 BİN BEKÇİ ALIMI İÇİN KADRO İHDASI

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete' de bir kadro ihdası yayımlanmıştı. Bu kadro ihdasında, 10 bin kişilik Çarşı ve Mahalle Bekçisi pozisyonu için duyuru gerçekleştirilmişti. Alımı planlanan 10 bin bekçi için kadronun açıldığı bilgisini
veren duyurunun, yakın zaman içerisinde ilan olarak kamuoyuna duyurulması bekleniyor. Bu alımda da geçen bekçi alım sürecinde olduğu gibi, mevcut şartlar ve koşulların geçerliliği korunacak ve değişiklik olmadan duyurusu yapılacaktır.

19 BİN SAĞLIK PERSONELİ

Sağlık Bakanlığı bünyesine personel alımı yapılacağı ve 19 bin kişilik bir alımın burada söz konusu olduğu ifadelerine yer verilmişti. Binlerce aday tarafından Sağlık Bakanlığı bünyesine yapılacağı aktarılan personel alımının kadro dağılımları, başvuru şartları ve alım tarihleri merak ediliyor. Hemşire, doktor, avukat, mühendis, temizlik görevlisi ve diğer kadrolar gibi hemen hemen tüm kadrolarda alımların yapılması, ilan bekleyenlerin müjdeli habere ulaştırılması ziyaretçilerimiz tarafından tarafımıza aktarılıyor. Çok sayıda kişi, şuan itibariyle bahsi geçen 19 bin memur alımını bekliyor.

10 BİN İKM ALIMI BEKLENİYOR

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine 10 İKM alımı açıklamaları yapılmış, geçtiğimiz alımlarda büyük ilgi gören bu kadro için adaylara müjdeli haber verilmişti. Yayımlanan bir önceki ilanın ardından açıklamalar yapılmış olsa bile henüz İKM (infaz koruma memuru) alımı için ilana çıkılmış değil. Yakın zaman içerisinde bu ilanın da yayımlanması beklenmektedir.

1 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.