Kamuya Temizlik Güvenlik ve Büro Memurları Aranıyor

 Kamuda çeşitli mesleklerde yeni personel alımları İŞKUR üzerinden yapılmaya devam ediyor. Sizde aşağıdaki detaylar ve başvuru şartları ile işkur başvurunuzu yaparak kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu ilanımızda güvenlik elemanları, temizlik elemanları ve büro memuru alımı ilanlarını size sunuyoruz.

İŞKUR Kamu Personel Alımları


İŞKUR yeni memur personel alım ilanları yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre kamuya Kocaeli üniversitesi farklı pozisyon ve niteliklerde alım yapacak. Buna göre toplamda 90 kişilik boş kadro ile alım yapılacak olup, Adaylardan aranan genel şartları ve özel
şartlar işizlere aktarıyoruz. Alım kadrolarına göre, Sürekli işçi, Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede malül sayılmayacak şekilde yaralanan personel ve engelli personel alımı yapılacak.

GENEL ŞARTLAR:

Adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, - Engelli, eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar hakkındaki ilgili mevzuat hükümleri ile 2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı, Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak Belirtilen öğrenim seviyesini tamamlamış ve sertifika sahibi olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR:

Bilgisayar Mühendisliği pozisyonu için, 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri mezunu olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı denkliği olan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak,

Güvenlik Görevlisi için, Erkeklerde 170 cm boyundan ve bayanlarda 165 cm boyundan kısa boylu olmamak ve Valilikçe verilen silahlı ya da silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. şartları aranacak.

Engelli ve Eski hükümlü adaylar için ise,

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. İlgili alım kadroları için sizlere aşağıda İlan Numararlını yaplaşıyoruz.

Güvenlik Görevlisi İlan No: 00004749249

Büro Memuru İlan No:00004749365

Temizlik Görevlisi İlan No:00004749453

Engelli Temizlik Görevlisi İlan no:00004749545

Eski Hükümlü Temizlik Görevlisi İlan no:00004749530

Bilgisayar Programcısı İlan No: 00004749412

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.