Karayolları Memur Alımı İlanı Yayınladı

 Karayolları genel müdürlüğü 43 kişilik memur alımı ilanını yayınladı. Kamuda memur olmak isteyenler hemen aşağıda Karayolları personel alımı şartlarına ulaşabilir sizde iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Son başvuru tarihi olarak 19 Aralık belirlenmiştir.

Karayolları Memur Alımları


Karayolları Genel Müdürlüğüne KGM İlk Defa Açıktan Atanacak Teknik Personel Hakkında Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümleri uyarınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine göre kadrolu 43 memur alımı yapacak. Karayolları KGM 43 memur
alımı KPSS puan üstünlüğüne göre başvuruların alınmasının arsından sözlü sınav ile yapılacak. KGM kamu personeli memur alımı için başvurular 10 Aralık ile 19 Aralık 2018 tarihleri arasında olacak. KGM memur alımları için sözlü sınav ise 15 Ocak ile 22 Ocak 2018 tarihleri olarak açıklandı.

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM memur personel alımı başvuru genel şartları: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları taşımak, 2018 yılı KPSS de KPSSP3 puan türünden (70) ve üzeri puan almış olmak gerekmektedir.Karayolları Genel Müdürlüğü başvuru özel şartları ve mezuniyetlere dair detaylara KGM 43 personel alımı ilan metninden ulaşabilirsiniz. Sınavlara dair diğer tüm detaylar bu ilan metninden ayrıntılı olarak incelenmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.