KPSS Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlanacak?

 KPSS genel atamalar önümüzdeki günlerde başlayacak KPSS tercih kılavuzunun da 1 hafta içerisinde yayınlanacağını düşünüyoruz. Sitemizde kamuda memur olmak isteyenler için ilanların yanında KPSS atamalarını da duyuracağız.

KPSS Tercih Kılavuzu


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanları dahilinde kamuya memur alım süreçleri yaklaşıyor. Yürütülecek memur alımları için adaylar tercihlerini yapacaklar. Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yönelik KPSS merkezi atama tercih kılavuzunun çok
yakında yayımlanması beklenmektedir. KPSS merkezi atama işlemleri için adayların tercih tarihi 11-20 Aralık 2018 olarak aktarılmıştır. KPSS katılımcısı adaylar elde ettikleri puanlarla kamuya memur alım tercihleri gerçekleştirecekler ve bu işlemler için kullanılacak tercih kılavuzunun ne zaman yayımlanacağı çok merak ediliyor.

Milyonlarca KPSS katılımcısı adayın tercih işlemlerinde kullanacağı tercih kılavuzunun önümüzdeki 1 haftalık süreç içerisinde yayımlanacağı düşünülmektedir. Kılavuzların yayımlanmasıyla beraber adaylar tercih sürecinin içine girecekler ve 11 Aralık tarihi itibariyle tercih işlemleri başlatılacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.