Lise Mezunu Vardiyalı Güvenlik Elemanları Aranıyor

 Güvenlik görevlisi alımı ilanlarını sizler için takip ediyoruz. Vardiyalı ve lise mezunu güvenlik alımları ile ilgili detaylara, şartlara hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. İŞKUR çeşitli kadrolarda binlerce yeni ilan ile personel alımlarına devam ediyor.

Güvenlik Alımları


 Güvenlik görevlisi ilanlarına başvuru yapacak kişilerin, en az lise mezunu olması, vardiyalı çalışabilecek olması, güleryüzlü olması, iletişim becerisinin gelişmiş olması, belirtilen yaş şartlarını taşıması, sağlık problemi bulunmaması, kendini ifade edebilme ve muhakeme yeteneklerinin gelişmiş olması gibi özellikler aranmaktadır. Elbette güvenlik görevlisi
olabilmek için ilanlara başvuracak kişilerde bazı ek nitelikler de aranmaktadır. Bu ek nitelikler, kontrol ve takip yeteneğinin güçlü olması, silahlı özel güvenlik sertifikasının bulunması ve en az 3 yıllık deneyime sahip olunması, askerliğini yapmış olması, görev aldığı sorumluluk alanı içerisinde, mesleğinin bilincinde olacak ve buna göre hareket edebilecek kişiler olunması yönünde aktarılabilmektedir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMINA BAŞVURULAR NEREDEN VE NE ZAMAN YAPILACAK?

İlanlara başvuru yapacak adayların, dikkat etmesi gereken tüm noktalara değinmeye çalıştık. Başvuru şartlarına yönelik bu bilgilendirmelerimizin yanı sıra, başvuru yapacak adaylar için gerekli olacak başvuru bağlantılarını da aşağıya ekliyor olacağız. Başvuru yapmak isteyen ziyaretçilerimiz, aşağıdaki bağlantı üzerinden güvenlik görevlisi pozisyonu için ülke geneli yapılan tüm alımlara ulaşabilirler. İlanın yayımlandığı kuruluşa yönelik farklı ek nitelikler aranabilmektedir. Bunların da detaylı şekilde okunması gerekmektedir. Güvenlik iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.