Öğrenci ve Ev Hanımlarına Evde Ek İş

 Üniversite öğrencileri, Ev hanımları, Emekliler sizde evde boş zamanlarınızda aşağıdaki iş fikirlerini değerlendirerek para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Evde ek iş fikirleri sizin hayal gücünüzle doğru orantılı artmaktadır.

Evde Ek İş İlanları


1. Makale Yazma ( blog yazıları, ürün yorumları vb. )

Herhangi bir konu üzerinde makale yazmaya yeteneğiniz varsa siz bir çok firma ya da internet siteleri sahipleri tarafından işe alınabilirsiniz. İnternet sitesi sahipleri kendi
siteleri ile fazla ilgilenemezler ya da ilgilenseler bile sitenin genel bakımı ve düzeni ile uğraşmaktan düzenli şekilde özgün haber üretmekte zorlanırlar. Eğer sizler, verilen herhangi bir konuda en az 200 kelimelik makale yazabiliyorsanız bu iş tam sizlik demektir.

Makale fiyatları yazılan makalenin uzunluğu ile ölçülmektedir. Makaleler 100 kelimelik 150 kelimelik ya da 200 ve daha fazla kelime içerecek şekilde yazılır. Ücretlerde buna göre belirlenir. Eğer sizde bu yeteneğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız makale yazmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Yazdığınız makaleleri kategori halinde düzenleyerek şu anda olmasa bile ileri için elinizde bir arşiv oluşturup bu makalelerinizi toplu halde de satabilirsiniz.

Fotoğraf veya Logo Tasarımı

Bir başka serbest zaman para kazanma etkinliği ise şirketler ya da internet sitesi (website) sahipleri için logo tasarımı yapmaktır. Biraz hayal gücünüz varsa ve fotoğraf düzenleme programlarını da kullanabiliyorsanız siz açıkta kalmazsınız. Hatta bununla ilgili bir internet sitesi kurup daha önceden tasarlamış olduğunuz örnek logolarınızı sergileyebilirsiniz. Bu logo tasarımları ile ilgili çeşitli ödüllü logo yarışmaları da bulunmaktadır. Belediyeler, Bakanlıklar, Kaymakamlıklar, Valilikler ve özel şirketler logo yarışmaları yaparak kendileri için özgün bir logo bulmaya çalışırken bu durum sizler için de ödül kazanarak gelir etmenizi sağlayabilir.

Diğer Serbest İşler

Yukarıda bahsettiğim iki iş dışında sizler “seslendirme yapma”, “video düzenleme” gibi ek gelir getiren işler yapabilirsiniz. Bu tip işler genellikle bir bilgisayar başında kendi evinizden yapabileceğiniz işlerdir. Sizler öğrenci olarak boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek kendinize ek gelir getirebilirsiniz. Bu ek gelir ve maaş sayesinde ailenize de yük olmaktan kurtulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.