Ortaöğretim Mezunu 461 Memur Alımı İlanı Yayınlandı

 İlkokul yada ortaokul diplomanız var ise sizde kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz. Kamu kurumları aralıklarla ilkokul mezunu personel alımı ilanlarını yayınlamaktadırlar. Aşağıdaki detaylar ve başvuru şartları ile sizde İSKİ bünyesinde memur olabilirsiniz. İSKİ iş başvurusu yapmak için gecikmeyin.
İSKİ Memur Alımları

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 460 kişilik memur personel alım ilanına çıktı. İSKİ tarafından yayımlanan ilana en az ortakul mezunu adayların da başvuruları kabul edilmekte olup, ilanlara başvurular KPSS puanları üzerinden
gerçekleştirilecektir. 460 kişilik memurluk kadrosu için başvuru yapacak adayların KPSS puanlarının en az 70 olması gerekmektedir. Başvurularda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' na uygunluk aranacaktır. Bu kapsamda, kamuda göreve ilk defa atanacak adaylarda aranacak şartlar gerekli görülmektedir.

460 MEMUR ALIMI KADROLARI

İSKİ bünyesinde istihdam edilecek memur adaylarına yönelik kadrolar ise Teknisyen, Tekniker, Bilgisayar İşletmeni, Tercüman, Hemşire, Biyolog, Psikolog, Restoratör, Grafiker, Peyzaj Mimarı, Kimyager, İstatistikçi, Mimar, Kütüphaneci, Şehir Plancısı, Mühendis şeklinde aktarılmış durumdadır. Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların KPSS puanlarının ilgili puan türünden en az 70 olması gerekmektedir. Başvurularda adayların ilgili veya dengi bölümlerden mezun olmuş olması, T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, mesleki açıdan kendini yetiştirmiş olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, sağlık problemi bulunmaması, terör örgütleriyle ismi anılmamış ya da kamu zararına herhangi bir faaliyette ismi anılmamış olması, takım çalışmasına yatkın olması gibi temel nitelikler aranmaktadır. Başvurulara ilişkin kılavuzlara ulaşmak, diğer detayları öğrenmek ve başvuruları gerçekleştirmek için aşağıda yer alacak bağlantıyı kullanabilirsiniz. Başvuruda bulunmadan önce tüm ilan detaylarına göz attığınızdan ve adaylarda aranan nitelikleri taşıdığınızdan emin olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan tespit edilen adayların kazanılmış hakları devre dışı bırakılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.